Monify paskolos

APIE
„Monify“ – novatoriška finansinių technologijų pradedančioji įmonė iš Latvijos, teikianti verslo finansavimą mažoms ir vidutinėms įmonėms. Nuolat plečiame savo veiklą ir šiuo metu veikiame keturiose šalyse: Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje.
Mūsų tikslas – padėti įmonėms augti, siūlant greitą prieigą prie verslo finansavimo. Anksčiau bankai prašydavo įmonių daugybės dokumentų ir užtrukdavo ne vieną savaitę juos peržiūrėdami. „Monify“ visa tai atliksime vos per 60 minučių, prašysime pateikti mažiau dokumentų.

VIZIJA
Esame tvirtai įsitikinę, kad įmonės augimą riboja vaizduotės, o ne finansavimo trūkumas. Per dažnai matome, kad įmonės žlunga arba stagnuoja tik todėl, kad neturi laiko ir išteklių palaukti paskolos. Galimybes pakeičia rizika, o tai negerai.
„Monify“ mano, kad pinigai uždirba pinigus, todėl jei turite idėją ir jei pasitaiko proga, turėtumėte sugebėti ja pasinaudoti.
„Monify“ įkurta siekiant teikti verslo finansavimą, nes kiekviena įmonė turėtų turėti galimybę jį gauti. Verslo finansavimas suteikiamas greitai (paskolą gauti užtrunka mažiau nei 60 minučių), lanksčiai ir paprastai (jokių ilgų procesų ar paslėptų mokesčių).
Ar įmanoma per mėnesį 100 tūkst. eurų paversti 110 tūkst. eurų? Žinoma, juk jūs – verslininkas! Prašykite verslo finansavimo „Monify“.